کار ما

خرید چیزای دوستداشتنی برای دکور خونه یا محل کار، اتاق شخصی یا میز تحریر خیلی لذت بخشه مخصوصاً که بخوای بعنوان هدیه ارسال کنی برای عزیزاتون. کافیه تصور کنید موقع گرفتن کادو چقدر سورپرایز میشن.

اگه دور از عزیزانتون زندگی می‌کنید یا فرصت کافی برای خرید حضوری یک چیز خاص و جذاب رو ندارید، صرفا با چند کلیک ساده میتونید کلی محصول فانتزی و دکوری رو تو دسته‌بندی‌های مختلف ببینید و خرید کنید ما سفارش و به آدرس مورد نظرتون تو سراسر کشور می رسونیم.

تنوع محصولات

لبخند مشتری

رضایت مشتری

داستان ما از روزی شروع شد که تصمیم گرفتیم برای دیدن دوستامون که دفتری جدید برای کسب و کارشون گرفته بودن یک چیزای دوستداشتنی بگیریم. قصد ما خرید دکوری برای دفتر و جینگیل پینگیلای خوشگل برای میزکارشون بود. اینکه بتونیم از لوازم التحریر رنگی رنگی تا دکوری های شیکِ سنتی و مدرن،  از گلدونای چوبی و شیشه‌های رنگی تا پارچه‌های کادویی و پیکسل رو یه جا ببینیم و خرید کنیم واقعاً غیر ممکن بود

بعد از کلی پرس وجو و گشتن یه سری محصولات فانتزی جمع و جور کردیم و کارمون راه افتاد اما ارائه چیزای دوستداشتنی یک جا، شد پایه ایده ای برای شروع یه کسب و کار اینترنتیِ هیجان انگیز، متنوع و دوستداشتنی، یه کار که خودت هم از رنگای متنوعش از طراحی‌های زیباش از خرید و فروش و تولیدش لذت میبری.

همکاری و همفکری با طراح‌های حرفه‌ای برای تولید محصولای دوستداشتنی یا خرید از هنرمندای خلاق این حوزه یه دنیای فوق‌العاده زیباس. استقبال علاقه مندای هنر و محصولات فانتزی و همراهیه مهربونایی مثل شما که برای تهیه هدیه به سایت ما مراجعه کردن باعث تکمیل سبد محصولی با دسته ای بعنوان بسته بندی هدیه و ارائه خدمات ارسال مستقیم کادو به آدرس موردنظر شد.

ما در فروشگاه یک چیز حتی سعی کردیم با استفاده از گرافیک‌های خلاقانه دوستان گرافیست یا فایل‌های ارسالی خودتون چیزای دوستداشتنی براتون تولید کنیم. تا شما حالتون خوب باشه و همیشه لبخند بزنید.

 

اهداف ما

لبخند بزن

ما اینجاییم تا یه چیز برای شادی، یه چیز برای یادگاری و کلی چیزهای دیگه برای زیباتر کردن اطراف براتون بسازیم.اگه دور از عزیزانتون زندگی می کنید یا فرصت کافی برای خرید حضوری یک چیز خاص و جذاب رو ندارید، صرفا با چند کلیک ساده میتونید کلی محصول فانتزی و دکوری مثل دفترای یادداشت پارچه ای، گلدونای شیشه رنگی و پارچه کادویی های رنگی رنگی رو ببینید و خرید کنید ما سفارشو به آدرس مورد نظرتون تو سراسر کشور می رسونیم.کافیه تصور کنی موقع گرفتن کادو چقدر سورپرایز میشن.🌈

با اخبار سایت ما همراه باشید

برای اطلاع از حراج های یه چیز ایمیل خود را وارد کنید.